Умови

Публічна Оферта (Договір) на надання послуг

OOchcom

 

Якщо Ви не згодні з даною Угодою або з окремими її пунктами, Ви вправі відмовитися від використання Інтернет порталу OOchcom (далі просто Сервісу).

Дана Угода вступає в силу з моменту відсилання Вами заповненої реєстраційної форми.

Якщо Ви є користувачем Сервісу, це автоматично означає, що Ви приймаєте всі пункти цієї Угоди.

1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ В Публічній Оферті

Компанія - Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтернет Платформа «УЧКОМ» (ЄДРПОУ 41874052).

Сайт - Інтернет-ресурс Компанії OOchcom

Адміністрація Компанії - уповноважені співробітники Компанії, а також інші особи, уповноважені належним чином Компанією на управління Сайтом і надання Сервісів Користувачам при використанні Сайту відповідно до цього Договору.

Сервіс — сукупність програмних і апаратних засобів, об'єднаних простором доменного імені OOchcom, забезпечують надання користувачам мережі Інтернет зручного інтерфейсу, що дозволяє встановлювати контакти між роботодавцями і виконавцями (далі Замовниками і Виконавцем) для виконання разових Завдань або постійної роботи..

Користувач - будь-яка дієздатна фізична особа, індивідуальний підприємець або юридична особа, які здійснюють доступ до Сайту з метою використання Сервісів Компанії, які пройшли процедуру реєстрації на Сайті як Замовника або Виконавця і здійснюють доступ до Сайту з метою використання Сервісів Компанії.

Реєстрація Користувача - заповнення Користувачем реєстраційної форми на Сайті, після затвердження якої Компанією Користувачеві присвоюється відповідний логін і пароль для доступу до Сервісів Компанії та персональній сторінці зареєстрованого Користувача.

Авторизація - введення зареєстрованим Користувачем своїх логіна і пароля для доступу до Сервісів Компанії та входу в Особистий кабінет.

Особистий кабінет - персональна сторінка зареєстрованого Користувача на Сайті, на якій зареєстрований Користувач здійснює управління своїм обліковим записом (акаунтом) та Балансом (якщо є).

Логін - ідентифікатор Користувача при авторизації на Сайті, який він використовує в процесі користування Сервісами Компанії відповідно до цього Договору. Як Логіна використовується номер мобільного телефону або адресу електронної пошти Користувача. Забороняється реєструвати і використовувати кілька Логінів одним і тим же Користувачем. При цьому не допускається використання Користувачем Логіна, вже використовуваного іншим Користувачем.

Пароль - символьна комбінація, призначена автоматично програмним забезпеченням Сайту в момент реєстрації (надалі Користувач може самостійно змінити пароль), що забезпечує в сукупності з логіном ідентифікацію Користувача при використанні Сервісів Компанії, які надаються відповідно до цього Договору.

Виконавець - Користувач, що пройшов процедуру реєстрації на Сайті і перевірки відповідно до умов цього Договору, який розміщує Оголошення та Пропозиції на Сайті відповідно до умов цього Договору.

Зображення - фотографії (аватари) користувачів, прикріплені фото до Завданням, прикріплені фото / зображення до оголошення, додані фото / зображення, як приклад виконаних робіт в портфоліо Виконавця.

Відгук - коментарі Користувача на Сайті з приводу його взаємин з іншим Користувачем в процесі надання послуг / виконання робіт, що здійснюються за сприяння надаються Компанією Послуг.

Пропозиція - розміщується на Сайті оферта Виконавця на адресу Замовника укласти з ним договір на надання послуг / виконання робіт в певній категорії, заснована на відповідному Завданні Замовника. Залежно від застосовуваної Компанією цінової політики щодо наданих Послуг, розміщення Пропозицій Виконавця може здійснюватися на Сайті тільки за умови наявності коштів на Балансі Виконавця, достатніх для оплати наданих Компанією Послуг (в тому числі по здійсненню за допомогою Сайту дій, пов'язаних з наданням можливості вибору замовником Виконавця для надання / виконання послуг / робіт в певній категорії) або без наявності таких.

Замовник - Користувач, що пройшов на Сайті процедуру реєстрації, що розміщує Завдання на Сайті відповідно до умов цього Договору та здійснює Вибір Виконавця.

Завдання - інформація, розміщена Замовником на Сайті, адресована зацікавленим Виконавцям, яка містить запит на надання / виконання послуг / робіт в певній категорії.

Приватна інформація в Завданні - сервіс, що дозволяє Замовнику розмістити інформацію в Завданні, що деталізує характер замовляються робіт / послуг, яка буде доступна для перегляду лише обраним Виконавцю. Приватна інформація не може містити дані, що змінюють існуючі умови Завдання.

Вибір Виконавця - акцепт Пропозиції Виконавця Замовником Завдання або програмою Сайту автоматично (при вказівці Замовником такого типу вибору Виконавця при створенні Завдання).

Баланс - віртуальний рахунок Користувача на Сайті, що відображає суму перерахованих Користувачем Компанії грошових коштів в якості передоплати за надані Компанією Сервіси Користувачеві.

Сума Завдання - вартість послуг / робіт Виконавця, зазначена в Завданні Замовника, за яким було здійснено Вибір Виконавця.

Облікова час - київський час. Всі дати, які вказуються при використанні Сайту і Сервісів Компанії, обліковуються за київським часом.

Правила надання Послуг - докладний опис Сервісів Компанії, включаючи їх вартість, а також правила роботи з Сервісом Виконавцем і Замовником. Правила надання Послуг є невід'ємною частиною Договору.

2. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Приймаючи дану Угоду, Користувач погоджується, приймає і зобов'язується беззаперечно дотримуватися всіх її умов, також, Користувач має право відмовитися від використання Інтернет Порталу OOch.com.ua (далі - Сервіс).

2.2. Ця угода та всі зміни до неї набирають чинності з моменту їх опублікування на Сервісі. Зміни в Угоду можуть бути внесені в будь-який час. Користувачі підтверджують, що при кожній повторної авторизації на Сервісі, вони ознайомлені і приймають умови Угоди, які опубліковані за адресою https://OOch.com.ua /umovi.

2.3. Сервіс надає Користувачам послуги по доступу до функціональних можливостей Сервісу, без перерв, за винятком часу, для проведення необхідних ремонтних та регламентних робіт. Всі існуючі на даний момент сервіси, а також будь-який розвиток їх і/або додавання нових є предметом цієї Угоди. Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що всі сервіси надаються за принципом "як є" (As is), і що Адміністрація не несе відповідальності за будь-які затримки, збої, невірну або невчасну доставку, видалення або незбереження будь-якої персональної інформації.

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

3.1. Права та обов'язки Користувача

3.1.1. Користувач несе відповідальність за інформацію та повідомлення, що розміщуються ним на Сервісі.

3.1.2. На Сервісі заборонені:

3.1.2.1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту.

3.1.2.2. Нецензурні прямі й непрямі образи в чию-небудь сторону, в тому числі, засновані на етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також висловлювання, що носять шовіністичний характер.

3.1.2.3. Образлива поведінка та вирази по відношенню до Адміністрації та іншим користувачам Сервісу.

3.1.2.4. Розміщення Користувачами реклами:

 • товарів і послуг, які порушують чинне законодавство України, та/або порушують право інтелектуальної власності Третіх осіб.
 • товарів і послуг, що не відповідають даній Угоді.
 • троянських програм, вірусів, інтернет-хробаків, програм для злому чи несанкціонованого доступу до інформації, а також інших "хакерських" програм, які можуть завдати шкоди програмного забезпечення, та/або комплектуючих частин інформаційних систем.

3.1.2.5. На Сервісі заборонена публікація наступної інформації:

 • явної та прихованої реклами сторонніх сайтів, включаючи поширення реферальних посилань.
 • реклами швидкого заробітку.
 • інформації, пов'язаної з шахрайськими схемами.
 • завдань або ставок з явно заниженим бюджетом або винагородою за виконання яких є тільки відгук.
 • завдань, що не відповідають спеціалізації сервісу.
 • завдань, завдання до яких отримано в іншому завданні, вже розміщеного на сервісі (посередництво).
 • що містить нецензурну лексику.
 • що провокує конфлікти на політичній, релігійній або національній темі.
 • що порушує права законних правовласників.
 • нецільової розсилки рекламної інформації в особистих повідомленнях.
 • оголошень про продаж будь-яких товарів та послуг.

3.1.2.6. Будь-які дії, які прямо заборонені законодавством України

3.1.3. Користувач має право надати на розгляд Адміністрації свої побажання чи пропозиції щодо покращення роботи Сервісу.

3.1.4. Користувачі визнають та погоджуються з тим, що Адміністрація має доступ до всього вмісту Сервісу, включаючи особисті повідомлення на Сервісі.

3.1.5. Користувачі не повинні намагатися отримати несанкціонований доступ до будь-якої частини або функції Сервісу, або будь-яких інших систем або мереж, підключених до Сервісу, або до будь-якого сервера Сервісу, будь-якими незаконними засобами.

3.1.6. Всі користувачі Сервісу можуть реєструвати не більше одного облікового запису Замовника та одного облікового запису Виконавця. Реєстрація декількох облікових записів одного типу заборонена, так само як і передача параметрів входу на сервіс іншим користувачам.

3.1.7. Заборонено передача облікових записів третім особам. Один обліковий запис належить одній особі.

3.1.8. Заборонені покупка та продаж облікових записів.

3.1.9. Всі користувачі Сервісу зобов'язані сумлінно виконувати взяті ними на себе зобов'язання як перед адміністрацією Сервісу, так і перед своїми контрагентами (в разі укладення з останніми угод).

3.1.10. Заборонена нецільова реклама надаваємих послуг.

3.1.11. Заборонено використання інструментів для масової розсилки особистих повідомлень або автоматичного додавання ставок на завдання.

3.1.12. Заборонені нецільові обговорення в форумах завдань або конкурсів, за винятком уточнення деталей, необхідних для розуміння поставленого завдання.

3.2. Права та обов'язки Адміністрації

3.2.1. Адміністрація визначає правила поведінки на сервісі та залишає за собою право вимагати їх виконання від Користувачів.

3.2.2. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в Угоду та в усі її невід'ємні частини без будь-якого спеціального повідомлення користувачів про такі зміни.

3.2.3. Адміністрація залишає за собою право в будь-який час вносити зміни в інформацію, яка опублікована на Сервісі.

3.2.4. Адміністрація має право направляти Користувачам інформаційні повідомлення виключно в рамках користування Сервісом.

3.2.5. Адміністрація не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в межах Сервісу, та/або коректність висловлювань його користувачів.

3.2.6. Якщо Користувач не згоден з рішенням Адміністрації, він має право написати лист з обґрунтуванням своєї незгоди на адресу Адміністрації Сервісу.

3.2.7. Адміністрація може позбавити права користування Сервісу Користувача, який порушує умови Угоди.

3.2.8. Адміністрація має право заблокувати або видалити акаунт Користувача, а також заборонити доступ із використанням будь-якої інформації до Сервісу, та видалити будь-який контент Користувача без пояснення причин, в тому числі в будь-якому з наступних випадків:

 • порушення Користувачем умов Угоди або умов інших документів, передбачених Угодою.
 • вчинення Користувачем дій, що спричинили або здатних спричинити нанесення шкоди діловій репутації Сервісу.
 • отримання значної кількості скарг від других користувачів.

3.2.9. Адміністрація Сервісу має право вносити будь-які коригування в профіль користувача без попередження користувача, якщо вважає, що користувач порушує правила роботи Сервісу.

3.2.10. Адміністрація має право контролювати, розміщувати, видаляти, змінювати, зберігати або переглядати повідомлення, відправлені через Сервіс, в будь-який час та з будь-якої причини. Адміністрація не несе відповідальності, не схвалює і не гарантує інформації щодо думок, поглядів, порад або рекомендацій, розміщених або відправлених Користувачами.

3.2.11. Адміністрація не несе відповідальності за будь-які помилки, неточності, упущення при реєстрації або завантаження контенту на Сервісі та не може бути притягнута до відповідальності за будь-які збитки (включаючи упущену вигоду), що виникають у зв'язку з такими помилками, не точності або упущення.

3.2.12. Надаючи Адміністрації свою адресу електронної пошти, Користувачі дають згоду на використання електронної пошти для відправки Користувачам сервісних, юридичних, інформаційних, та рекламних повідомлень.

3.2.13. Адміністрація залишає за собою право рекламувати послуги Сервісу, на свій розсуд, шляхом обробки контенту та відображення його на відповідних сторінках Сервісу і за його межами, з правом його структурування, редагування, інтеграції, поділу, перегрупування, перекладу текстової частини контенту на інші мови та інше. Адміністрація не несе відповідальності за будь-які помилки, спотворення, упущення, неточності, видалення, дефекти контенту в зв'язку з перекладом текстової частини контенту на інші мови.

3.2.14. Замовник і Виконавець надають свою безумовну згоду на обробку Адміністрацією персональних даних з метою здійснення прав і виконання зобов'язань, які випливають з положень цього Договору. Обробка включає, але не обмежується, збиранням, реєстрацією, зберіганням, адаптуванням, поновленням, використанням і знищенням персональних даних. Сторони повідомлені про те, що з моменту укладення даного Договору Адміністрація звільняється від обов'язку отримувати додаткові згоди Замовників і Виконавців на обробку їх персональних даних. Вказана згода також має на увазі можливість передачі даних партнерам Адміністрації, включаючи дані платіжних систем, виключно для проведення рекламних акцій за участю Замовника і Виконавця, проведення взаєморозрахунків та надання послуг сервісу..

3.2.15. Адміністрація має право заблокувати Завдання у випадку отримання значної кількості скарг від інших користувачів.

4. ПОРЯДОК РОЗГЛЯДУ СПОРІВ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

4.1. Адміністрація Сервісу не приймає участі в суперечках (в тому числі судових) між Користувачами Сервісу, а також за участю третіх осіб.

4.2. Адміністрація Сервісу не несе відповідальності за якість послуг, що надаються Виконавцями.

4.3. Адміністрація Сервісу не несе відповідальності за будь-які можливі збитки, та/або упущену вигоду користувачів або третіх осіб, заподіяних у результаті використання, або неможливості використання Сервісу.

4.4. Адміністрація Сервісу не несе відповідальності за дії користувачів або третіх осіб, що порушують чинне законодавство України.

4.5. Адміністрація Сервісу не несе відповідальності за інформацію і матеріали, що розміщуються Користувачами в рамках Сервісу.

4.6. Адміністрація Сервісу не гарантує, але зобов'язується докласти всіх зусиль для безпомилкового та безперервного функціонування Сервісу.

4.7. Користувач несе відповідальність за всі дії, здійснені від імені Користувача в межах Сервісу;

4.8. Користувач несе відповідальність за якість і своєчасність виконання прийнятих у рамках Сервісу зобов'язань.

4.9. Користувач несе відповідальність за безпеку конфіденційної інформації, використовуваної для доступу до Сервісу.

4.10. Адміністрація не розголошує персональні дані користувачів Сервіс, за винятком запитів офіційних органів влади.

5. ПОРЯДОК ОПЛАТИ

5.1. Використання Сервісу є безкоштовним, доступ до Сервісу надається всім зацікавленим сторонам в рівній мірі.

5.2. Адміністрація Сервісу має право на свій розсуд вводити та змінювати плату за ті чи інші послуги Сервісу, про що користувачі сервісу будуть попередньо сповіщені.

5.3.